בחירת מזון לכלבים - אנימלוס
X

בחירת מזון לכלבים

לא נמצאו מוצרים בקטגוריה זו.

בחירת מזון לכלבים 

יותר ויותר אנשים "משתפים" את בעל החיים שלהם בשאריות ומוותרים על אוכל בריא ונכון אבל אז רצים במהירות אל ווטרינר הקובע חד משמעית כי נגרמה הרעלת מזון לבעל החיים. הטיפול עצמו מצריך לא מעט כסף וכך למעשה ממצב של חסכון גורם לגרעון אצל הבעלים של בעל החיים. נשמע לכם מוכר? רוצים לשמור על איכות חייו של בעל החיים שלכם? כדי שגם הכלב שלכם יקבל את הכבוד הראוי לו, אנימלוס מדברים אתכם על בחירת מזון לכלבים עם ערך תזונתי ראוי.

הבנתם נכון, בשנים האחרונות יש יותר ויותר מודעות לגבי בחירת מזון לכלבים ייעודי ומותאם, למה? כי זה בעיקר כדי לשמור על תזונת בעל החיים שלכם. כשם שאתם זקוקים לכל אבות המזון, כך גם בעל החיים זקוק אף הוא לתוספים אלו. אז מה הטעויות שלא מעט אנשים עושים כשהם בוחרים מזון לכלבים? הנה כמה מהן.

בוחרים מזון משאריות מזון עבור הכלב

כפי שציינו בתחילת המאמר, אנשים מספקים שאריות אוכל לבעל החיים, הם חושבים שהם חוסכים אבל זו נחשבת טעות קריטית. לרוב, זו טעות מכיוון שההתפתחות של בעל החיים נפגמת וכך גם בריאותו הפיזית והנפשית.

אז מה כדאי לעשות?

חד משמעית, מה שטוב לכם לא תמיד טוב לבעל החיים ומאידך, אבות המזון והוויטמינים אינם שונים בצריכתם מצריכה של בעלי החיים עצמם. חשוב מאוד לבחור מזון לכלבים עם חיזוק מערכת חיסון, שמירה על מערכות חיוניות של הגוף וכך גם שמירה על השיער והפרווה של בעל החיים. ראוי לברור מזון לכלבים מותאם אישית, אצלנו אנימלוס מעניקים לכם את ה אפשרות לבחור מזון מותאם לפי גזע, משקל וגיל. אם יש לכם גורי כלבים, מן הסתם יידרש מכם להתאים מזון אחר מכיוון שגורים זקוקים לשינה והנה לכם דוגמא דומה מאוד לצרכיו של תינוק שרק נולד. כמו כן, יידרש מזון המרכיב חלבון ושומן וזאת על מנת שהתינוק יתפתח וכך גם אבריו.