מאמרים ציוד ומזון לבעלי חיים
X

מאמרים

איך תגרמו לכלב להפסיק לעשות צרכים בבית

כל אדם שמכניס כלב הביתה, רוצה לוודא דבר אחד חשוב ביותר בשלב ראשון: שהכלב לא יעשה את הצרכים שלו בבית. איך מאלפים את הכלב לעשות את הצרכים בחוץ בלבד? רשת אנימלוס מביאה אליכם את כל העצות המעשיות.


מתי מחנכים כלב לעשיית הצרכים בחוץ?

ראשית, חשוב לדעת שתמיד קל יותר לאלף גור כלבים קטן מאשר כלב בוגר. לכן, אם אתם מכניסים כלב חדש הביתה, לרוב עדיף להכניס גור, שאותו תוכלו לאלף כרצונכם ולגדל אותו לאחר מכן בשלווה ומתוך ניקיון מלא של הבית.


איך לגרום לכלב להשתלב טוב עם כלבים אחרים

כלבים, מטבעם, הם בעלי חיים חברתיים, שנוטים להסתדר עם כלבים אחרים, בני מינם או בני מינים אחרים. למרות זאת, מגדלי כלבים רבים נתקלים בבעיה של שילוב הכלב שלהם עם כלבים אחרים.


איך מלמדים את הכלב להסתדר עם הכלב החדש שהגיע הביתה?

אימצתם כלב חדש נוסף? רוצים לדעת איך מלמדים אותם להסתדר בניהם בצורה הטובה ביותר? כל זאת ועוד במאמר הבא.


איך מטפלים בגור חתולים בן יומו?

אתם הולכים ברחוב, ושומעים יללה קלושה. בדירה מהירה באזור מגלה חתלתול קטן, בן יומו ממש, שנותר עזוב. יתכן שאמו מתה בדרך כלשהו, או נלקחה מן המקום, והגור נותר בודד ועזוב לנפשו. עכשיו, אתם נמצאים כאן כדיי להגן עליו ולטפל בו. אך איך תעשו זאת?


הדברה לכלבים - דרכי טיפול בקרציות ופרעושים

בעלי חיים פרוותיים, ובעיקר כלבים, סובלים בעונת הקיץ לעיתים קרובות מהימצאות של פרעושים או קרציות על הפרווה.


מזון לכלבים - כל מה שחשוב לדעת

הכלב שלנו אינו בעל דרישות גבוהות. הוא ממש לא דורש הרבה על מנת להיות מאושר ועליז. כל מה שהוא צריך זה - אהבה, יחס נכון וטוב, קצת משחקים, טיולים בחוץ וזה הכול. כמובן שיש לספק לו מזון לכלבים על מנת שהוא ייהנה מבריאות טובה ומאיכות חיים. את המזון לכלבים תרכשו רק בחנות המתמחה בנושא ויודעת להתאים לכל כלב את סוג המזון המתאים לו.


מזון לחתולים - חשוב לקרוא לפני קנייה

החתולים אוכלים בדרך כלל בין עשר לעשרים ארוחות ליום. כל ארוחה מכילה בין 75 ל100 גרם. איך נתאים באופן נכון מזון לחתולים על מנת לספק להם את מה שהם באמת צריכים?


מזון לבעלי חיים – היכן קונים?

כל בעל חיים זקוק למזון המתאים לו. לא נוכל לרכוש אפילו לא דג זהב אחד מבלי שיהיה לנו עבורו את המזון המתאים. מובן שבעלי החיים הגדולים צורכים אף הם את המזון המיוחד והמתאים להם. איך נדע מה לקנות עבור בעלי החיים שלנו?


ציוד לבעלי חיים קונים באנימלוס

כל מי שבוחר לגדל חיית מחמד בבית, מודע מן הסתם לעובדה שמעבר לחברה ולחוויה שבכל הסיפור, ישנה גם טרחה ברמה כזו או אחרת, וצורך לרכוש ולספק לחיית המחמד את המזון הדרוש לה, את הציוד הנכון ואת כל מה שהיא בעצם צריכה למען בריאותה ולמען איכות חייה. ציוד לבעלי חיים, מה זה בעצם כולל?

Cart Icon
0
עגלת הקניות
  • עגלת הקניות שלך ריקה!