מזון לחתולים: המדריך השלם - אנימלוס
X

מזון לחתולים: המדריך השלם

לא נמצאו מוצרים בקטגוריה זו.

מזון לחתולים: המדריך השלם 

אם חשבתם על בחירה חשובה שתעשו בחיים ,זו בחירה של מזון לחתולים. אוהבים את בעל החיים שלכם? דואגים לו ומספקים את הטוב ביותר? כול הכבוד, עכשיו נסו להבין את זה מנקודת מבט של אנימלוס ומה שיש להם להסביר לכם על רכישת מזון לחתולים בריאים. את המזון שקונים לחתולים קונים לטווח הארוך ומכאן חשיבות הבחירה אבל לא רק כן? חשוב מאוד לבחור מזון איכותי אבל גם מאוזן ומספק לחתול שלכם.

כפי שהבנתם, מזון לחתולים שאיננו מתאים יכול לצור לא מעט בעיות בריאותיות ואף מחלות שונות העלולות לגרום לכם לעלויות לא מעטות בחלק מטיפול מחייב אצל וטרינר. מה עושים? לומדים לקנות את האוכל המותאם.

כך תזהו מזון איכותי לכל דבר

אז כולם יודעים כי החתול צורך לא מעט חלבונים נוכח היותו גר בטבע ותחילת חייו כחיית צייד לכל דבר. מכאן, ניזון החתול בעצם ממכרסמים, נחשים, לטאות ואפילו ציפורים. אז איך מספקים לו את המרכיבים הנכונים והחלבון הרצוי על פי כל הכללים? מה מכיל מזון לחתולים נכון להיום והאם הוא משקף את הצרכים הנכונים עבור החתול שלכם?

איזה מזון מתאים לחתול?

חתול ידרוש לרוב מזון יבש .הוא אמור להיות מתמורה גבוהה ויכיל רכיבים מותרים בלבד ומאידך, מה עושות החברות? הופכות את היצור שלהן למזון מתועש שלא עושה טוב עם בעל החיים ואף עלול להזיק. השילוב של תירס, חיטה וסויה עלול להזיק והוא זה שנמצא לא פעם במזון המתועש עליו דיברנו.

זקוקים לעזרה? רוצים להעניק לבעל החיים שלכם כמה שפחות מזון לחתולים מתועש? בקרו באתר של אנימלוס וחפשו את התשובה למזון חתולים ראוי ובריא. מתקשים ולא מבינים איך להשיג את הדברים? השאירו את הפרטים שלכם ונשמח לחזור אליכם בהקדם.