מזון לבעלי חיים | אוכל לבעלי חיים | ציוד ומזון לבעלי חיים - אנימלוס
X

מזון לבעלי חיים

לא נמצאו מוצרים בקטגוריה זו.

מזון לבעלי חיים

יותר ויותר אנשים מבינים עם הזמן כי מזון לבעלי חיים זה כבר לא מותרות אלא הרבה מעבר. כאמור, חשיבות של אוכל לכלבים לצורך העניין חשוב להתפתחותם וכן לבריאותם. כמו בני האדם, כך גם     בעלי החיים, עניין הפיזיות ובפרט העניין הנפשי פועל לטובה או לרעה ולכן חשוב לשים הדגשים על בחירת מזון לבעלי חיים ייעודי ומותאם. כשם שאתם זקוקים לאבות המזון ולשאר הוויטמינים, כך גם בעלי החיים שחייבים לחזק את המערכת החיסונית ולשמר את כלל המערכות החיוניות לגוף. רוצים להבין יותר לעומק? הנה כמה דברים שיש לחברת אנימלוס לספר לכם על בחירות נכונות.

כפי שהבנתם, בדיוק כמוכם, בעל החיים צריך אוכל בריא ומזין ומכיוון שאין לו יכולת בחירה, הדבר הזה בעיקר מוטל על בני האדם- עליכם.

איך תדאגו שבעל החיים יקבל את כל מה שהוא צריך?

בעיקר בבחירה נכונה של מזון לבעלי חיים, אבל איך? המזון חייב להיות מותאם, בית אנימלוס מעניקים לבעל החיים שלכם מזון מותאם ואינדיבידואלי לגילו, משקלו ואם זה כלב גם לגזע. איפה יש יותר חלבון? שומן? אלו הם למעשה מרכיבים הכרחיים להתפתחות תקינה של כל האיברים של בעל החיים.

איזה סוגי מזון יש לכלבים?

אם מדברים על מזון לבעלי חיים שהם כלבים, מדברים על מזון יבש ומזון רטוב המכיל בעיקר בשר עוף וחומרים משמרים. אז אולי המזון הרטוב נחשב טעים יותר ומאידך, חשוב לציין כי הוא שומני יותר. זו הסיבה שאולי כדאי לתת לכלב אוכל יבש המבוסס על גרגירים באופן קבוע. רוצים לפנק? תמיד אפשר לתת מדי פעם מזון משומר אבל לא באופן קבוע.