אמפולות לכלבים | אמפולה לכלב - אנימלוס
X

אמפולות לכלבים

פסטיגון אמפולות לכלב למשקל 2-10 ק''ג

פסטיגון אמפולות לכלב למשקל 2-10 ק''גאמפולות לקרציות ופרעושים6 אמפולות בחבילה......

₪159
פסטיגון אמפולות לכלב למשקל 20-40 ק''ג

פסטיגון אמפולות לכלב למשקל 20-40 ק''גנג קרציות ופרעושים......

₪179
מציג 1 עד 2 מתוך 2 (1 עמודים)

מניעת קרציות באמצעות אמפולות לכלבים

יש לבעל החיים שלכם פרעושים, הוא מתגרד בלי סוף ולכם אין ביטחון במרחב האישי שלכם? אולי כדאי לדבר על איך למגר את התופעה אחת ולתמיד. חשוב לזכור, זה עלול לפקוד את בעל החיים שלכם ומאידך, אם לא יטופל בזמן, זה עלול לתפוס אתכם או לפגוע ביקרים לכם מכול. כדי לשמור על אורח חיים נכון ובעיקר מקום טוב במקום הפרטי שלכם – אולי הגיע הזמן למצוא אמפולה לכלבים שתספק את כל הפתרון אחד ולתמיד. אצלנו אנימלוס מעניקים לכם את כל האפשריות לשמירה על בריאותו של בעל החיים ועל הבריאות שלכם.

איך להשאיר את הקרציות מחוץ לתחום?

אנימלוס ממליצים לכם לצד הטיפול המסורתי של הסרה באופן ידני לשלב גם אמפולה לכלבים שתנטרל לאלתר את הקרצייה ותכאיב כמה שפחות לבעל החיים בזמן אמת- זמן בו אתם בסך הכול רוצים להסיר את הקרצייה ולנטרל אותה לאלתר. אז איפה חשוב לבדוק? קודם כל בדקו באזור האוזניים, צוואר, אפילו בית שחי. חשוב לבדוק גם בין האצבעות של הרגליים ולא לפספס שום נקודה העלולה חלילה לעלות לכם בסכנת חיים. באמצעות אמפולה לכלבים תוכלו למנוע עלייה של פרעושים על הכלב או החתול וכך למעשה להקטין את הסכנה בסביבת הבית ובסביבתכם הטבעית.

האמפולה שתסייע לכלבם לחזור לשגרה

אמפולה לכלבים מגיעה במארז בתוך שפורפרת קטנה. הנוזל למעשה דוחה קרציות ופרעושים ושומר על התוצאה למשך חודשיים לכל היותר. יש בשוק לא מעט סוגים של אמפולות חלקן איכותיות וחלקן פחות. מיותר לבקש מכם לא להתפשר ולפנות אל אנימלוס שיבחרו לכם את האמפולה האיכותית ביותר. אחרי הכול? לא לוקחים סיכון עם מה שקשור בביקורן של קרציות ובפרט אם בעל החיים מתגורר אצלכם בתוך הבית.

רוצים להתאים אמפולות לכלבים שלכםאנימלוס מזמינה אתכם לבקר באתר ולבחור את המוצר הנכון ביותר עבור בעל החיים האהוב עליכם.