מזון לבעלי חיים – היכן קונים?
X

מזון לבעלי חיים – היכן קונים?

לא נמצאו מוצרים בקטגוריה זו.


רשת אנימלוס – שם תמצאו את התשובה.

כולנו יודעים כי לכל בעל חיים יש את המזון המתאים והמומלץ עבורו. אם לא נשקיע במזון המתאים עבור בעל החיים הרי שהוא יסבול ממחלות שונות ומאיכות חיים ירודה. אם בעל החיים לא יהיה ערני, חיוני ונמרץ, גם אנחנו לא נהנה ממנו וכל הגידול שלו יהפוך עלינו למעמסה משמימה ומייגעת. מסיבה זו חשוב מאוד להשקיע בבחירה נכונה של מזון לבעלי חיים, מבלי לנסות לחסוך בכסף בסעיף הזה. רק כך נהיה בטוחים שסיפקנו לחיית המחמד את המקסימום האפשרי וכמובן שהתוצאות יצדיקו לגמרי את ההשקעה.

מזון לבעלי חיים – מה יתאים לכלב?

כאשר אנחנו מדברים על הכלב, הרי שעלינו לנפץ את המיתוס השגוי אשר עליו גדלנו, לפיו, הכלב יכול להסתפק בעצמות או לחילופין בשאריות מזון שלנו. מזון מן הסוג הזה עשוי להיות מסוכן מאוד עבור הכלב כאשר העצמות עלולות לפגוע בו ולפצוע את מערכת העיכול או לחילופין להיתקע בגרונו. הכלב נהנה לאכול את שאריות הבשר שנותרו על העצמות אך לא מעבר לכך. אם דברנו על שאריות של המזון שלנו אותו אנחנו רוצים לתת לכלב, גם זה עשוי להיות מסוכן עבורו כאשר מרכיבים שונים המצויים במזוננו כמו שום ובצל, מוצרי חלב, מזון מטוגן וכדומה עלולים לפגוע במערכת העיכול של הכלב היות ולא זה המזון שמתאים לו.

אם נעניק לכלב את האוכל הנכון והמתאים נהנה מכלב שייראה חיוני ורענן, פרוותו תהיה מבריקה ובוהקת והוא יהיה חיוני ועליז. אנחנו נהנה מתקשורת טובה הרבה יותר ומתגובות נעימות מצדו של הכלב.

מזון לבעלי חיים – מה יתאים לחתול?

כאשר אנחנו דנים במזון לחתול, גם כאן חשוב מאוד להשקיע במזון הנכון והמתאים ביותר עבורו כאשר לכל חתול בכל גיל ובכל מצב יהיה עלינו להתאים את המזון הנכון. החתול נהנה מכמה וכמה ארוחות ביום וחשוב מאוד לספק לו אותם כדי שלא יחפש את מזונו בפח האשפה. החתול אינו חשוד באכילת יתר. הוא אוכל בדיוק כמה שהוא צריך וחשוב מאוד לספק לו את המזון הנכון ובריא ביותר עבורו.

אצל החתול ישנה חלוקה ברורה של סוגי המזונות אותם נוכל להגיש לו בהתאם לגיל. יש את המזון המיוחד שיתאים לחתלתול ויש את המזון המיוחד לגור החתולים. החתול הבוגר ייהנה מאוכל מסוג אחר והתזונה של החתולה בהיריון תדרוש אף היא תשומת לב מיוחדת והתאמה על פי הצרכים החשובים לה. גם לאחר ההמלטה כאשר היא תיניק את גוריה יהיה עלינו לדאוג עבורה לתזונה מתאימה על מנת לשמור על הבריאות של החתולה ועל התזונה הנכונה של גוריה.

מזון לבעלי חיים – מה יתאים לדג?

כאשר בחרנו לגדל דגים יהיה עלינו לרכוש את המזון המיוחד המיועד לדגים. כאן הסיפור לא יהיה כל כך מסובך וגם סתם כך הגידול של הדג הוא הרבה יותר פשוט וקל וכמובן גם נקי ביחס לכל שאר בעלי החיים אותם ניתן לגדל כחיית מחמד. הדג אינו זקוק למספר ארוחות ליום. על פי רוב יש לדאוג פעם ביום לארוחה עבורו כאשר מינון יתר עלול לפגוע בבריאותו. אסור לתת לדגים פירורי לחם או כל מזון אנושי אחר. אלו פוגעים בדג ואף מסכנים את חייו.

מזון לבעלי חיים – מה נקנה לתוכים?

מובן שהתוכים והציפורים ניזונים מזירעונים שונים. אך גם בתחום הזירעונים יש לנו מבחר גדול של סוגים שונים כאשר קיימת התאמה לסוג של הציפור ולמה שהיא אוהבת וצריכה. חשוב מאוד להתייחס לנתונים האישיים של הסוג והזן של התוכי על מנת לספק לה בהתאם את המזון המיוחד והמתאים לה.

מזון לבעלי חייםמה למכרסמים?

המכרסמים זקוקים למזון איכותי ובריא. המזון המיועד למכרסמים יהיה בדרך כלל תערובת של מזון איכותי המבוסס על פירות וירקות שונים. כמו כן יכיל המזון גם  תוספת של ויטמין C הדרוש מאוד לשימור ולשיפור בריאותם של המכרסמים.

המכרסמים יכולים ליהנות גם מממתקים שונים כמו קרקרים מיוחדים במגוון טעמים כמו פירות יער, דבש ועוד כאשר הם כבר כוללים גם את התוספות של הוויטמינים שיעניקו להם על הדרך גם בריאות.

המכרסמים ייהנו גם מאבן מינרל מלח אותו יוכלו לכרסם להנאתם.

אז היכן נרכוש מזון לבעלי חיים?

הבנו כי חשוב מאוד להשקיע בהתאמה של המזון לבעל החיים בהתאם לזן של בעל החיים, בהתאם לגילו, בהתאם למשקלו ובהתאם לתיאבון האישי שלו.

אז היכן המקום המתאים ביותר שם נוכל לקבל את כל הייעוץ וגם את כל סוגי המזון?

בדיוק לשם כך אנחנו כאן.

רצינו לספר לכם על רשת אנימלוס המציעה את כל סוגי המזון המיועד לכל בעלי החיים מכל המינים והסוגים. אצלנו תוכלו למצוא מזון לדגים וגם לציפורים. תוכלו למצוא גם את כל מה שהכלב שלכם ירצה ויאהב. גם עבור החתול, ועבור המכרסמים יש לנו גם היצע מגוון ומתאים, כאשר כל מה שעליכם לעשות הוא להתייעץ עם המומחים שלנו כדי שאלה יתאימו לבעל החיים שלכם את התזונה הכי מתאימה והכי בריאה עבורו.