תג שם לכלב עושים באנימלוס | תג שם לכלב | אנימלוס
X

תג שם לכלב

לא נמצאו מוצרים בקטגוריה זו.

תג שם לכלב

בעל החיים שלכם כל כך חשוב לכם, למעשה אתם רוצים לטייל אתו בצורה חופשית, משחררים אותו ואז הוא נעלם. המאמצים לא עוזרים, גם לא הפתקים אותם אתם משאירים על גבי ספסלים עצים וכל מה שביניהם. נשמע לכם מוכר? רוצים שמישהו יזהה את הכלב שלכם גם כשהוא מגיע למקום שהוא לא מכיר? כדי לצור את הזהות הראויה, שייכות למישהו, אולי כדאי לכם לצור תג שם לכלב. אנימלוס מזמינים אתכם לבקר באתר הבית כבר עכשיו ולבחור את בטחונו של הכלב על פי תג שם כלב. נשמע פשוט? הרבה יותר ממה שאי פעם חשבתם. לשמור על בעל החיים זה לצייד אותו בזהות.

כפי שהבנתם, תג שם לכלב ישמור על זהותו של בעל החיים וישיב אותו אליכם בכל פעם שתאבד דרכו. רוצים שקט נפשי? אנימלוס ממליצים לכם על תג שם לכלב.

אילו תגים קיימים בשוק?

יש כל מיני תגי שם, רובם בצורת לב, עיגול או כל מה שתבחרו. יש את התגים גם במגוון של צבעים והם משמשים את שם הכלב לרבות הטלפון שלכם- הבעלים. נשמע לכם פשוט? אכן כך, באמצעות הטלפון המוצמד יוכלו להשיג אתכם ולדרוש מכם לקחת את הכלב האובד. את השם ואת הפרטים למעשה חורטים על גבי התג והצבעים הם לבחירתכם.

אז אם אתם אוהבים את בעל החיים שלכם, אנימלוס מזמינים אתכם לבקר באתר ולעצב לו את התג המושלם שישמור עליו מכל תרחיש לא צפוי. בנוסף, מוזמנים לבקר באתר ולבחור עוד מוצרים לבעל החיים שלכם. צריכים מזון לבעלי חיים ואין לכם מושג איך להתאים ערכים תזונתיים נכונים? כאן הזמן והמקום להזמין אתכם לבחור בדיוק את מה שיעשה טוב לבעל החיים שלכם.